Uklízeč/ka

Zařazení: Obchodní činnost, marketing Domažlice

Nabízíme: stravenky v hodnotě 100, - Kč/den, 25 dní dovolené. Nástup možný ihned. Více informací přímo v CVZ Kdyně nebo na 603 826 831.

Vloženo: 13. 3. 2020, 2:08

Podlahář

Zařazení: Zedník Domažlice

Požadavky: ŘP sk. B, manuální zručnost. Kontaktujte nás emailem a nebo telefonicky denně 12-13 h.

Manipulant, montážní dělník

Zařazení: Stroje a zařízení Domažlice

Náplň práce: drobné kompletační práce, montáž, ruční montáž. Požadavky: manuální zručnost, dobrá jemná motorika, výborný zrak (brýle nevadí), důraz na kvalitu…

Registrace Vyzkoušet nyní
uklízeč/ka

Požadovaná práce bude konaná po dobu pracovní neschopnosti. Kontakt: Jiří Hafner, tel. 778 424 276

masér/ka

Zařazení: Umělecká řemesla Domažlice

Znalost thajské masáže; olejová, lávové kameny, tradiční thaj. masáž Požadavek: certifikát THAJSKO.

Obsluha svařovacího robota

Zařazení: Kovovýroba Domažlice

Práce vhodná i pro ženy Praxe výhodou, absolventa zaučíme. Nabízíme: dodatková dovolená, stravenky, výkonnostní prémie. E-mailový nebo telefonický kontakt.

Vloženo: 11. 3. 2020, 2:09