řidič C + E

Zařazení: Stroje a zařízení Jablonec nad Nisou

ŘIDIČ C + E Přijmeme řidiče na tuzemsko a krátké zahraniční trasy, nástup možný od ledna nebo února 2018. Požadujeme ŘP sk. C, E Předpokládaná mzda 20-25 tis.…

Vloženo: 16. 12. 2017, 1:49

Registrace Vyzkoušet nyní
Soustružník

Zařazení: Kovovýroba Jablonec nad Nisou

Obsluha soustružnických obráběcích automatů na dvousměnný provoz. Případné zájemce nevyučené v oboru zaškolíme. Hlásit se telefonicky.

Vloženo: 15. 12. 2017, 1:49

Svářeči

SVÁŘEČ KOVŮ - CO2, platný průkaz a praxe v oboru výhodou Kontakt telefonicky, nebo emailem.

Elektromontér

Zařazení: Pekař a cukrář Jablonec nad Nisou

Elektromontér Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, vyhlášku 50/78 Sb. Pracoviště - Liberecký kraj Zaměstnanecké výhody: stravenky Hlásit se telefonicky,…

System test inženýr

Zařazení: Výpočetní technika Jablonec nad Nisou

Náplň práce: • Podílení se na vývoji produktu elektrické parkovací brzdy (EPB) • Zodpovědnost za testování systému v zákaznických projektech • Úzká spolupráce…