Řidič/ka MKD

Zařazení: Stroje a zařízení Plzeň-sever

Místo výkonu práce - adresa: Tovární 503, 349 01 Stříbro Požadujeme: ŘP sk C+E Pravidelná práce, výhody po osobní konzultaci.

Vloženo: 26. 7. 2022, 20:37

Mechanik/čka pneuservisu

Zařazení: Automechanik Plzeň-sever

vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů atp. - výhodou praxe výhodou ochotu a chuť pracovat Nabízíme: zázemí stabilní rodinné firmy dobré…

Registrace Vyzkoušet nyní
Svářeč/ka

Zařazení: Kovovýroba Plzeň-sever

Zkušenosti se svařováním (dlouhé, vícevrstvé sváry). Schopnost samostatné práce dle technické dokumentace.

Vloženo: 25. 7. 2022, 20:37

Svářeči

Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem: Berezyak Andriy, tel.: 601 187 485, e-mail: borksinfo@

Vloženo: 22. 7. 2022, 20:20

Montér vvn

NÁPLŇ PRÁCE: - Realizace montážních zakázek vedení vvn po celé ČR POŽADAVKY: - Fyzická zdatnost, nebát se práce ve výškách - práce vzhledem k velké fyzické…

dělník(ce) v elektrotechnice

Máte šikovné ruce a dobrý zrak? Považujete se za manuálně zručného a precizního člověka? Pokud ano, pak stojíme právě o vás. Naučíme vás vykonávat veškeré…

Vloženo: 21. 7. 2022, 20:33

Nástrojař

Kontakt možný osobně na adrese: Krašovská 2265/7, Plzeň nebo telefonicky či e-mailem. Údržba, opravy a úpravy stávajících nástrojů

Vloženo: 15. 7. 2022, 20:37

Obsluha CNC strojů

Kontakt možný osobně na adrese: Krašovská 2265/7, Plzeň nebo telefonicky či e-mailem. Obsluha CNC zařízení

Obsluha EDM strojů

Kontakt možný osobně na adrese: Krašovská 2265/7, Plzeň nebo telefonicky či e-mailem. Obsluha EDM strojů - drátořez, hloubička