OŠETŘOVATEL/KA TELAT

Zařazení: Péče o zvířata Klatovy

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování narozených telat masného skotu, pomocné práce, údržba areálu Možnost ubytování POŽADUJEME: praxi, spolehlivost PRACOVIŠTĚ: Farma…

Vloženo: 1. 4. 2021, 19:26

ŘIDIČ/KA AUTOBUSU

Požadavky: řidičský průkaz sk. D, praxe vítána, možnost práce na částečný úvazek. Výhody: přeprava rodinných příslušníků zdarma. Kontakt: Štálich Vratislav,…

Vloženo: 31. 3. 2021, 19:33

krmivář, dojič na dojírně

Místo výkonu Kbel. Nutný ŘP sk. T, nabízíme závodní stravování a byt 3+1. telefonický kontakt po-pá 7:00-15:30 na uvedeném telefonním čísle.

Vloženo: 25. 3. 2021, 18:41

OŠETŘOVATEL/KA SKOTU

Kladný vztah ke zvířatům, ubytování není zajištěno Pracovní úvazek plný nebo zkrácený, DPP, DPČ - záleží na domluvě Nejprve telefonický kontakt: Dubová D., tel…

Vloženo: 11. 3. 2021, 19:30