Ošetřovatel skotu - dojič

Zařazení: Péče o zvířata Domažlice

Práce i v sobotu a neděli, ve svátek. Ranní směna začíná ve 3 hod. Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince. Telefonický (v pracovní dny od 8 - 14 hod. ), e…

Vloženo: 6. 5. 2021, 20:06

Registrace Vyzkoušet nyní
Stájník

Požadavky: řidičsjý průkaz sk. T. Nabízíme: obědy v místě. Nutný telefonický kontakt.

Vloženo: 6. 4. 2021, 20:00

OŠETŘOVATEL/KA TELAT

Zařazení: Péče o zvířata Klatovy

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování narozených telat masného skotu, pomocné práce, údržba areálu Možnost ubytování POŽADUJEME: praxi, spolehlivost PRACOVIŠTĚ: Farma…

Vloženo: 1. 4. 2021, 19:26

ŘIDIČ/KA AUTOBUSU

Požadavky: řidičský průkaz sk. D, praxe vítána, možnost práce na částečný úvazek. Výhody: přeprava rodinných příslušníků zdarma. Kontakt: Štálich Vratislav,…

Vloženo: 31. 3. 2021, 19:33

krmivář, dojič na dojírně

Místo výkonu Kbel. Nutný ŘP sk. T, nabízíme závodní stravování a byt 3+1. telefonický kontakt po-pá 7:00-15:30 na uvedeném telefonním čísle.

Vloženo: 25. 3. 2021, 18:41