stájník

Zařazení: Péče o zvířata Havlíčkův Brod

dobrý vztah ke zvířatům, praxe výhodou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Vloženo: 21. 3. 2024, 21:32

Registrace Vyzkoušet nyní
Paznehtář u skotu

Zařazení: Péče o zvířata Pelhřimov

Popis práce: provádí se na farmách klientů po celé ČR, fyzicky náročná práce, svým charakterem vhodná pro muže. Požadujeme: manuální zručnost, praxe výhodou.

Vloženo: 8. 3. 2024, 20:43

Ošetřovatel / ka telat

Práce je svojí povahou vhodnější pro muže - jedná se o náročnou práci. Požadujeme: fyzickou zdatnost, zodpovědnost, řp sk. T. Nabízíme: pracovní smlouva…

Řidič minibusu

Náplň práce: přeprava osob mezi parkovištěm a hotelem v okruhu 4 km v okolí Počátek. Požadujeme: zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel. Nutný…

Ošetřovatel,- ka telat

Jedná se o zajištění krmení a péče o telata ve venkovních individuálních boxech + skupinových boxech. Řidičský průkaz sk. T výhodou ne podmínkou, fyzická…