Ošetřovatelé dojnic (dojič/ka)

Zařazení: Péče o zvířata Kutná Hora

Náplň práce: jedná se o práci v rekonstruované stáji pro dojnice s moderní dojírnou a technologií. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní…

Vloženo: 4. 11. 2020, 21:56

Ošetřovatelé dojnic / stájníci

Náplň práce: jedná se o práci v rekonstruované stáji pro dojnice s moderní dojírnou a technologií. Požadujeme: ŘP sk. T. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, stravenky,…

Řidiči dodávky

Zařazení: Záchranné služby Kutná Hora

Náplň práce: rozvoz masa. Požadujeme: ŘP sk. B. Nabízíme: obědy zdarma. V případě zájmu se hlaste osobně, telefonicky, nebo e-mailem.

Vloženo: 23. 10. 2020, 21:49

Registrace Vyzkoušet nyní
Noční stájníci

Požadujeme: ŘP sk. T., výhodou sk. C. Výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění. V případě zájmu o nabízené pracovní místo…

Vloženo: 30. 9. 2020, 21:44

řidič dodávky

Pracoviště: Dolní Kralovice Pracovitost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost. Možnost získání ŘP sk. C a profesní průkaz.

Vloženo: 1. 9. 2020, 18:26