Číšníci/servírky

Zařazení: Veřejné služby Kutná Hora

Praxe v oboru výhodou. Nástup dle dohody. Nabízíme: personální stravování, penzijní připojištění. V případě zájmu pište na uvedený e-mail nebo volejte. Místo…

Vloženo: 13. 1. 2020, 14:19

Servírka/barmanka

Zařazení: Sociální služby Kutná Hora

Co vás čeká: obsluha hotelového baru. Servírování pokrmů a nápojů. Obsluha a komunikace s hosty - zaměstnanci korporátních společností, sportovci, děti. Práce…

řidič dodávky

Zařazení: Záchranné služby Kutná Hora

Pracoviště: Dolní Kralovice Pracovitost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost. Možnost získání ŘP sk. C a profesní průkaz.

Vloženo: 10. 1. 2020, 4:10

Registrace Vyzkoušet nyní
Kurátoři

Zařazení: Vzdělávací kurzy Kutná Hora

Náplň práce: péče o studenty 24hodin denně. Požadujeme: ŘP skupiny B.

Vloženo: 3. 1. 2020, 2:21

Řidiči B + E

Požadujeme: časovou flexibilitu, příjemné a profesionální vystupování, ŘP. sk. B + E (odtahové vozidlo) - aktivní řidič. Kombinace B+ E nutnost!!! Nabízíme:…

Vloženo: 20. 11. 2019, 1:56