Řidič sk. C

Zařazení: Záchranné služby Nymburk

Náplň práce: rozvoz zboží na paletách, nakládka v Praze 6:00 hod. po středních čecáích, každý den doma, svátky i víkendy volné. Kontaktujte nás e. mailem nebo…

Vloženo: 29. 4. 2022, 20:51

BARISTA/KA, ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Zařazení: Sociální služby Nymburk

Do vyhlášené poděbradské kavárny hledáme usměvavého kolegu/kolegyni s příjemným vystupováním za bar i "na plac". Náplň práce: příprava kávy a dalších teplých a…

Vloženo: 22. 4. 2022, 21:01

Registrace Vyzkoušet nyní
SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Zařazení: Veřejné služby Nymburk

Když bude šikovný, může mít i se základní vzdělání. Požadujeme: spolehlivost, chuť pracovat. Výhody: příplatek na stravování, oblečení;

Vloženo: 30. 3. 2022, 20:42

OBCHODNÍ REFERENT

Zařazení: Vzdělávací kurzy Nymburk

Bližší informace o náplni práce v rámci informativního pohovoru. Zájemci se mohou hlásit na tel. č.: 325 558 212 od 7:00 - 15:30 hod. nebo na e-mail:…

Vloženo: 25. 3. 2022, 20:41