ŘIDIČ - ROZVOZ OBĚDŮ

Zařazení: Záchranné služby Nymburk

Jedná se o rozvod obědů. Pracovní doba od 7 do 11 hod. Možné i na DPP, DPČ. Kontaktovat nás můžete telefonicky pondělí - pátek 7:00-15:00 hod.

Vloženo: 4. 7. 2022, 20:31

OSOBNÍ ŘIDIČ/KA - OZP

Chráněná dílna přijme řidiče osobního automobilu z řad ZTP na zkrácený úvazek. Požadujeme seriózní jednání, spolehlivost a časovou flexibilitu. Kontaktujte nás…

Vloženo: 1. 7. 2022, 20:54

ŘIDIČ/KA DODÁVKY

Firma BARTON obchodující se spojovacími materiály, hledá "Řidiče/ku dodávky". Požadujeme čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz sk. B, C. Nabízíme osobní…

Vloženo: 3. 6. 2022, 20:34

Registrace Vyzkoušet nyní
Řidič sk. C

Náplň práce: rozvoz zboží na paletách, nakládka v Praze 6:00 hod. po středních čecáích, každý den doma, svátky i víkendy volné. Kontaktujte nás e. mailem nebo…

Vloženo: 29. 4. 2022, 20:51