Řidiči dodávky

Zařazení: Záchranné služby Kutná Hora

Náplň práce: rozvoz masa. Požadujeme: ŘP sk. B. Nabízíme: obědy zdarma. V případě zájmu se hlaste osobně, telefonicky, nebo e-mailem.

Vloženo: 23. 10. 2020, 21:49

Registrace Vyzkoušet nyní
řidič dodávky

Pracoviště: Dolní Kralovice Pracovitost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost. Možnost získání ŘP sk. C a profesní průkaz.

Vloženo: 1. 9. 2020, 18:26

Řidič osobního vozu

Řidič luxusního vozu, osobní řidič, cesty po ČR. Požaduji klidného nekuřáka. Vhodné pro OZZ, OZP 1, OZP 2, TZP. Nabízíme: příspěvek na stravu. V případě zájmu…

Vloženo: 26. 3. 2020, 2:01

Řidiči B + E

Požadujeme: časovou flexibilitu, příjemné a profesionální vystupování, ŘP. sk. B + E (odtahové vozidlo) - aktivní řidič. Kombinace B+ E nutnost!!! Nabízíme:…

Vloženo: 28. 2. 2020, 2:01